Informacje ogólne

Z przykrością zawiadamiam, że to jest już ostatni rok ukazywania się kwartalnika. Nie będą już przyjmowane zamówienia na prenumeratę na rok 2019.

Było mi niezmiernie miło, przez minione piętnaście lat, służyć Państwu pomocą i dostarczać informacje o naszych przemiłych zwierzątkach. Zdaję sobie sprawę ze wszystkich niedoskonałości wydawnictwa, za które serdecznie przepraszam. Nie zawsze udawało się na bieżąco informować o aktualnej sytuacji w „królikarstwie”. Osobiście największy niedosyt czuję, że nie udało się w zadawalający sposób opanować zdrowotność stad. Ostatnie numery z tego roku pozwolę sobie przeznaczyć na retrospektywne przypomnienie podstawowych zasad związanych z hodowlą królików, udzielić ostatnich porad i wskazówek.

Żegnam się z Państwem życząc sukcesów hodowlanych i komercyjnych.

Leszek Antoni Gacek

W związku z wygaszaniem działalności wydawnictwa, kolejne numery kwartalnika, numer trzeci i czwarty ukażą się w przyśpieszonym terminie do połowy roku.

Redakcja informuje, że wszelkie dane osobowe prenumeratorów, autorów jak i dostawców, nie podlegają przetwarzaniu i udostępnianiu. Po likwidacji wydawnictwa powyższe dane zostaną trwale usunięte z nośników elektronicznych, a zapisane w wersji papierowej zniszczone.